Συντάκτης:   Δημήτρης Βιδάλης   (d.vidalis)

παρά θ?ν' ... ?λός

Έκθεση μαθητικών έργων στο μάθημα της Τεχνολογίας

다운로드

Όπως κάθε χρόνο έτσι και φέτος οι μαθητές της Α και Β Γυμνασίου, στα πλαίσια του μαθήματος της Τεχνολογίας, έδωσαν τον καλύτερο εαυτό τους και μας παρουσίασαν τις κατασκευές τους (ατομικές και ομαδικές) 엑셀 2007 한글판 무료 다운로드. Αξίζουν πολλά συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά για την αξιόλογη προσπάθειά τους, το δημιουργικό τους ταλέντο αλλά και την πρωτοτυπία των θεμάτων που επέλεξαν 다운로드. Υπεύθυνη εκπαιδευτικός: Γάφου Ελευθερία.

Μήπως είδατε το κόκκινο;

다운로드

Η ομάδα του Mantarinews, τη σχολική χρονιά 2013-2014.

είτε από τον ακόλουθο σύνδεσμο (ενδείκνυται για φορητές συσκευές ή για θέαση από το εξωτερικό)

Μήπως είδατε το κόκκινο; ..από το Mantarinews από dimvidalis

다운로드 g telp 모의고사 찬송가 반주기 다운로드 문명5 한글 다운로드

Θεατρική δράση στον Κάμπο – μια πρόβα.

openssh 최신버전

Ένα απόσπασμα από μια πρόβα από την ομάδα της θεατρικής δράσης, στο Γυμνάσιο Κάμπου, 2013-2014, με υπεύθυνο τον καθηγητή Κουγιούλη Ιωάννη 다운로드.

Και κάποιες φωτογραφίες της ομάδας 웹마 2 다운로드.

Ουρανογραφία …στον Κάμπο

swf

Η δράση “Άστρα και αστερισμοί” εν δράσει 유튜브 구매한 영화 다운로드. Μια ομάδα ουρανογραφίας στο Γυμνάσιο Κάμπου της Χίου, 2013-2014.

Υπεύθυνοι εκπαιδευτικοί: Μαραγκός Αντώνης και Αργυρούδης Σταμάτης 한국 드라마 다운로드.

Μια επίσκεψη στο “Citrus”

다운로드

Μια επίσκεψη του Mantarinews, στο περιβόλι και στο μουσείο του “Citrus” στον Κάμπο της Χίου με τη ζεστή και πολύ ενδιαφέρουσα περιήγηση της Ματίνας 다운로드. Η λήψη και η επεξεργασία του video ανήκουν στον Αντώνη.

Άστρα και Αστερισμοί

미디어플레이어 12 다운로드

Μια παρουσίαση με αντικείμενο το θέμα της δράσης “Άστρα και Αστερισμοί”  στο Γυμνάσιό μας 7일의 왕비 다운로드.

엘지 스마트 리커버리 다운로드

Κρέμα φουντουκιού με άρωμα πορτοκαλιού

그리자이아의 과실

Η ομάδα του Mantarinews, μαγειρεύει ξανά, δημιουργώντας μια κρέμα φουντουκιού με άρωμα πορτοκαλιού 다운로드. Χαρείτε τη γεύση της!
Η λήψη και η επεξεργασία του video, έγιναν από τον ακούραστο και δημιουργικό, Αντώνη 뱀에게 피어싱.

Η γιορτή της 25ης Μαρτίου

다운로드

Η γιορτή της 25ης Μαρτίου, στο Γυμνάσιο Κάμπου, με τον φακό του Mantarinews. Υπεύθυνες για τη γιορτή οι: Νούσια Μαρία, Ρουμούδη Μαρία και Μπουμπάρη Ηλιάδα 카톡프사 다운로드. Καραγκιόζη έπαιξε ο Σπυράκης Σταύρος με μαθητές του σχολείου. Η λήψη και η επεξεργασία του video, ανήκουν στον Αντώνη cpu-z 다운로드.
Κάποιες χαρακτηριστικές φωτογραφίες

και ένα μέρος της γιορτής σε video